Forum guildy Warriors of the Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum guildy Warriors of the Heaven

Ultima online-shard Endor
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Wendie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Wendie
Plsak
Plsak



Počet príspevkov : 1
Registration date : 01.06.2008

Wendie Empty
OdoslaťPredmet: Wendie   Wendie Icon_minitimeNe jún 01, 2008 9:05 pm

Zdravim vsechny cleny a adepty guildy Warriors of the Heaven.
Moje jmeno je Dan,je mi 14 let, bydlim v Otrokovich.
Do guildy bych chtel za postavu berk 13 skoro 14 lvl ork.Pote mam jeste paladina 23 lvl ork ale ten neni muj od zacatku mam ho jen na kacka a mercenary human 12 skoro 13lvl, dále mam crafta skilly 100min 60bs 40alchemy 58tinkering.Muj vztah k pvm je dobry a k pvp je negativ.Sam si umim vydelat penize a mam v bance zhruba ctvrt M,jezditka mam atd.
Jinak na Endore hraji cca. 6 mesicu a na jinych shardech jsem nepůsobil,hrával jsem Csko ale Uo je prece jen lepsi hra ;-)
Uočko hraji z domu a do zadne herny jiz nechodim. Denne hraji tak 5 a nekdy vic hodin.Od gildy bych očekával hodně srandy, dobré kamarády a Niké to expensí.Mam Tsko,ventrilo,skype,mikrofon,Uoam pouzivam normalne,me icq 223659671. Pokud mate jeste nejake dotazy piste mi na icq á nakonec vtip na to moc nejsu ale jeden znam.Dobrý den, co se Vám to stalo s okem?Sousedka mě šťouchla klacíkem.To jako náhodou?Ne, klíčovou dírkou.
Návrat hore Goto down
Specter
Boh (GM)
Boh (GM)
Specter


Počet príspevkov : 84
Registration date : 10.04.2008

Wendie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Wendie   Wendie Icon_minitimePo jún 02, 2008 5:08 pm

Ja by som bol PRO ale s guildou to nevyzera dobre tak nvm
Návrat hore Goto down
https://woth.slovakforum.net
 
Wendie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum guildy Warriors of the Heaven :: Prihlášky-
Prejdi na: