Forum guildy Warriors of the Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum guildy Warriors of the Heaven

Ultima online-shard Endor
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 přihlaska paladin

Goto down 
AutorSpráva
Jidas
Anonymný




přihlaska paladin Empty
OdoslaťPredmet: přihlaska paladin   přihlaska paladin Icon_minitimeSt jún 18, 2008 2:17 am

Ahoj jmenuji se Jirka a mam postavu paladina lvl 11 jmenem Jidas, UO hraju 4 dni a strasne jsem se do ní zažrala nikdy jsem ji jeste nehral, ale kamarad od nas z vesnice co ji chvili hraje mi říkal at to taky zkusim a líbí se mi to nu hral jsem od rana as do noci v kuse tak doufam ze ten 15 lvl udelam brzo. S kamaradem jsme si udelali oba 2 paladiny a on mi trochu pomohl do zacatku poradil co a jak. Rád bych se dozvedel více o Uo tak proto se hlasim k vam. Výběr guildy byl podle jmena se mi líbylo. doufam ze vase guilda mi poradí ve vsech smerech abych mohl být stejne dobrý jako vy - preci jen to hraju jen 4 dni a ostatni prrogramy mi přijde nainstalovat kamos. Nu a me je 20let bydlim na vesnici a tedkon mam uz po skouskovym na vejsce tak mam cas pokavad nejdu nekam pomoct si trochu prividelat. mikrofon mam tak by to melo byt asi vse jinak icq at na me mate kontakt je 335575053

-vtipek :vite proc maji blondýny nad pupíkem modřinu?

-no asi proto že existují i Blondáci Very Happy
Návrat hore Goto down
Specter
Boh (GM)
Boh (GM)
Specter


Počet príspevkov : 84
Registration date : 10.04.2008

přihlaska paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: přihlaska paladin   přihlaska paladin Icon_minitimeŠt jún 19, 2008 4:21 pm

Prepac ale guilda uz neexistuje inak by to bolo v poho sory
Návrat hore Goto down
https://woth.slovakforum.net
 
přihlaska paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum guildy Warriors of the Heaven :: Prihlášky-
Prejdi na: